OSIEDLE KLONOWE KOLONIA SKARSZEWEK

ZAMIESZKAJ WYJĄTKOWO W SPOKOJNEJ, BEZPIECZNEJ OKOLICY!

OSIEDLE KLONOWE to nieduże, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej o ciekawej, nowoczesnej architekturze.

Inwestycja realizowana jest w miejscowości Kolonia Skarszewek (koniec ulic Długiej i Borkowskiej), teren gminy Żelazków, w odległości 4 km od centrum Kalisza. Cały projekt obejmuje 8 budynków, w każdym z nich po 5 segmentów.

Zakończenie:

  • I etapu (szeregi A i B) - IV kwartał 2015r.
  • II etapu (szeregi D i C) - IV kwartał 2016 r.
  • III etapu (szeregi E i F) - IV kwartał 2017 r.

Oferujemy dwie wersje, niezwykle funkcjonalnych domów: z garażem o powierzchni 137 m2 i bez garażu o powierzchni 103 m2. Na parterze każdego domu znajduje się przestronny salon z wyjściem na 20 m taras wyłożony kostką, aneks kuchenny, WC, wiatrołap i garaż. W salonie możliwość montażu kominka. Na piętrze mieszczą się 3 sypialnie, duża łazienka z oknem i pomieszczenie gospodarcze, a w wersji z garażem dodatkowo garderoba. Przy każdym domu wydzielony ogródek (na własność).

Prezentowane budynki wybudowane są z cegły ceramicznej 25 cm (Phorotherm), ocieplone styropianem 15 cm, dach płaski pokryty styropapą 30 cm, tynki wewnętrzne gipsowe, okna PCV obustronnie w kolorze orzech, drzwi wejściowe antywłamaniowe, w kolorze okien. Wykonane instalacje elektryczna, domofonowa, wodno-kanalizacyjna i CO z piecem gazowym dwufunkcyjnym, (na parterze i w łazience ogrzewanie podłogowe). Przewód kominowy z możliwością montażu kominka. Podjazd i chodniki utwardzone kostką.

Teren osiedla zagospodarowany, zamknięty z dwoma wjazdami i zapewnionymi miejscami parkingowymi. Droga wewnętrzna, chodniki i parkingi utwardzone kostką brukową.Sprawdź dostępność domów

Segmenty oferowane są w standardzie deweloperskim z możliwością aranżacji wnętrz według własnego pomysłu.